KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188116
nr 1418 8116
Harald P Engman, fullriggare. Signerad, daterad 1944. Olja på duk, 44x63, yttermått inklusive ram: 55x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:12:40
13/9 17:13:48
300 kr
13/9 18:07:40